Ušijte si s námi kabelku

Ano, ano, ano!

Milé holky, slečny, dívky (a rodiče…), je tu jedinečná možnost vyrobit si skvělou kabelku podle svých představ. O to, aby to vyšlo se postará zkušená lektorka Dorotea Zůnová. (O lektorce se můžeš dovědět víc na stránce jejího kroužku Šití, to tě chytí!)

Výhodou tohoto kurzu je, že veškerý materiál, látky i pomůcky jsou již zajištěny. Užijte si několik tvořivých hodin v dámské společnosti na našem jednorázovém kurzu.

Jak se přihlásit? Přes společný formulář Kroužků na Palmovce…

Nezapomeň: Začínáme v sobotu 18. října 2014 už v 9 hodin. Kurz skončí přibližně ve 14 hodin. Sejdeme se na adrese: Na Žertvách 23, Praha 8, je to nedaleko stanice metra B Palmovka.

Těšíme se na tebe!

Tým Kroužků na Palmovce.

KrouzkynaPalmovce_siti_Kabelka_pozvanka_2014

Motivační text z pozvánky:

Přijďte si ušít svou vlastní kabelku  v hodnotě několika set korun. Naučte se, jak si ji sami snadno ušít tak, aby vypadala přesně podle Vašich představ!

Přijďte objevit, že i Vy na to máte! V průběhu kurzu budou mít  účastnice možnost ušít si svou vlastní kabelku a nazdobit ji podle svého. Každá z účastnic se může naučit základní stehy pro ruční šití, základní vyšívací stehy, našívání korálků nebo flitrů. Vše dle svých preferencí. Vlastní hotovou kabelku si bude moci odnést domů a pro příště už bude vědět, jak si takovou ušít. Veškeré potřebné pomůcky i materiál včetně látky je zajištěn v ceně kurzu!