Just start to speak 12-15

rozumět a mluvit v angličtině


pro mládež 12-15 let

pondělí 17:00-17:45


Kroužek pomůže uvolnit potenciál studentů pro komunikaci v angličtině bez zábran. Přínosem je zejména tréning mluvní pohotovosti – umění bez váhání zareagovat na situace, se kterými se běžně setkáváme. Rozhovory probíhají většinou na téma, které si vybere student. Je možné dále zrychlit postup při využití zábavného samostudia, se kterým studentům rádi pomůžeme.

Začátek kroužku: 18. 9. 2017
Konec kroužku: 4. 6. 2018

Volná místa


Jakub Říha

Irena Martínková

Kroužek vede:

Jakub Říha studuje na vyšší odborné škole – obor publicistika. Má za sebou přes 5 let zkušeností s vedením skupin mládeže na anglických táborech. Jednou z hlavních náplní práce je oboustranné tlumočení angličtina-čeština. Podílí se také na přípravě programu táborů. Společně se skupinami rodilých mluvčích z USA pomáhá zajistit tábory i po technické a organizační stránce.

Ing. Irena Martínková vystudovala VŠCHT a pedagogiku a má z anglického jazyka státní zkoušku. Angličtinu učí již řadu let na pražském gymnáziu. Vede odborné semináře (kreativní psaní v angličtině, překladatelství, anglická historie a kultura, Bussiness English, konverzaci, testy FCE a CAE aj.). Se svými studenty vytvořila a vydala knihu v angličtině.

Cena:

Za 1. pololetí (12-15 let): 960 Kč
Za 2. pololetí (12-15 let): 960 Kč

Přihlašování otevřeno - využijte formulář ve spodní části stránky.Závazná přihláška: