Výtvarné techniky

kreativita v práci s různými materiály


pro děti od 5 do 11 let

středa 16:00–17:00


Cílem kroužku je rozvíjet tvůrčí dovednosti dětí, jejich fantazii a motorické schopnosti. Děti se seznámí s  různými výtvarnými a  tvůrčími technikami, budou pracovat s různými materiály (látky, papír, korálky, kamínky, FIMO, modelovací hmota aj.), budou dekorovat předměty (květináče, textil, perníčky) nebo je přímo samy vyrábět (přívěsky, šperky, papírové modely).

Konec kroužku: 6. 6. 2018

Omlouváme se, přihlašování na výtvarné techniky není momentálně otevřeno.


Kristýna Leitermannová

Hannah Brown

Kroužek vede:

Mgr. Kristýna Leitermannová v letech 2005–2011 studovala Pedagogickou fakultu UK (obor ČJ-ZSV).
Dva roky pracovala jako pedagogická asistentka v MŠ, zároveň učila výtvarnou výchovu na ZŠ, kde také vedla výtvarný kroužek. Nyní pokračuje v práci pedagogické asistentky na ZŠ.

Hannah Brown se výtvarnému umění věnuje od malička. Vystudovala BFA, bakalář umění, v Biola University v Californii v USA. Pracovala jako výtvarná asistentka pro výtvarníka Barryho Krammese, jako technik v keramické dílně Biola University a vedla výtvarné kroužky pro děti i pro dospělé.
Pořádala výstavy a její díla vlastní galerie v Česku i ve Spojených státech. V současnosti se věnuje vlastní tvorbě: olejomalbě, keramice a experimentálním technikám (ukázky na www.hannahbrownstudio.com).
Šest let učí angličtinu v dětském anglickém klubu v Čelákovicích, jako učitelka a překladatelka se uplatnila v řadě mládežnických kempů s výukou angličtiny.

Seznam pomůcek:

Materiál, který bude k dispozici na hodině, je zahrnut v ceně kroužku:
Fimo hmota, květináče, ubrousky, speciální lepidla, korálky, drátky, textilní taška, polystyrénový věneček, polystyrénové kuličky, atd.

Cena:

Cena kroužku 1 290 Kč

Cena včetně pomůcek a materiálů.

Přihlašování je uzavřeno.Závazná přihláška:

Omlouváme se, na kroužek není možné se přihlásit.